Szkolny Związek Sportowy

Twoja organizacja!

Zapraszamy na Dolnośląskie Wakacyjne Wyzwanie Duathlonowe

Próbujemy Was od dwóch miesięcy namówić do stałej aktywności. Nie takiej raz w miesiącu, ale realizowanej co 2-3 dni.

Udało się nam namówić sporą grupę uczniów, nauczycieli i rodziców do udziału w biegowym i rowerowym wyzwaniu WYBIEGAJ DOBRY NAWYK.

Chcielibyśmy kontynuować naszą zabawę także w wakacje i mamy dla Was propozycję udziału w DOLNOŚLĄSKIM WAKACYJNYM DUATHLONIE.

Wyzwanie jest „skrojone” dla każdego z Was; macie całe wakacje żeby wykonać 10 treningów biegowych i 10 rowerowych, tak, żeby na zakończenie wakacji mieć wybiegane i wyjeżdżone odpowiednie dla kategorii wiekowej dystanse.

Dokładny regulamin znajdziecie na https://drive.google.com/…/12C4UtxL4U37HXPuPBiJ…/view…

Jak zwykle korzystamy z pomocy technicznej naszej zaprzyjaźnionej firmy DataSport i pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, który ufundował nagrody dla uczestników Wyzwania.

Tak więc zapraszamy tych, którzy się już bawili z nami o kontynuację aktywnego stylu życia i tych, którzy będą bawić się po raz pierwszy. Macie czas do 1.07. żeby ściągnąć aplikację na której umieszczać będziecie swoje wyniki, a od 1.07. na trasy……..

Bawimy się do ostatniego dnia wakacji.. I jak zwykle dodatkowe nagrody dla osób, które prześlą do nas na adres szs@sport.wroclaw.pl zdjęcia lub filmiki z treningów. Co tydzień do wygrania koszulka sportowa.

ZAPRASZAMY

Partnerzy

Skip to content