Szkolny Związek Sportowy

Twoja organizacja!

dolnośląskie: XV Dolnośląskie Forum Oświatowe – część praktyczna

Uwaga Uczestnicy XV Dolnośląskiego Forum Oświatowego i Nauczyciele, którzy nie wzięli udziału w teoretycznej części Forum, którą zrealizowaliśmy online w październiku 2021roku, a chcieliby wziąć udział w jego części praktycznej. 
Zapraszamy na drugą – praktyczną część Forum, która odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku (sobota) w obiektach Liceum Ogólnokształcącego Nr II we Wrocławiu i hali MCS przy ul. Parkowej. 
Forum, którego tematem przewodnim jest „pozytywna uwaga” organizują Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk, Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie i LO Nr II we Wrocławiu przy wsparciu Województwa Dolnośląskiego. 
Praktyczne zajęcia, na które zapraszamy dzisiaj wynikają z tematów XV Forum, które omawiane były w części teoretycznej, lub zostały zaproponowane przez nauczycieli uczestniczących w poprzednich jego edycjach. 
Zapraszamy wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe. 
Zapraszamy także nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, zwłaszcza uczestniczących w programie Sprawny Dolnoślązaczek. Dla Was mamy specjalne warsztaty z tematyką dostosowaną do wieku dzieci z którymi pracujecie. 
Zaproszenie na Forum znajdziecie na https://drive.google.com/…/1-C…/view… 

W imieniu organizatorów i lubianych przez Was wykładowców zapraszamy wszystkich chętnych.

Partnerzy

Skip to content