W dniu 6 marca 2025r. Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach , podpisał Umowę z Województwem Świętokrzyskim na kwotę 290.000,00 zł. na zadanie pod nazwą Organizacja zawodów półfinałowych i finałowych Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w relacji szkół podstawowych i ponadpodstawowych, dofinansowanie udziału mistrzów województwa w ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej”.
Ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach umowę podpisali :
– wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego – GRZEGORZ SOCHA
– członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego – ANITA KONIUSZ
W wydarzeniu uczestniczył także dyrektor Departamentu Turystyki, Sportu i Spraw Zagranicznych – Daniel Przybylski
Ze strony Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Kielcach
– wiceprezes Wojewódzkiego SZS w Kielcach – DARIUSZ KOS








Czytaj więcej
OFSS: Ogólnopolskie ID, IMS i Licealiada w unihokeju dziewcząt i chłopców 5-7.06.2026 Elbląg
Kto zagra w Finale Turnieju ORLEN ORLIK BASKET CUP BY JEREMI SOCHAN – 12-14.06.2026 Trójmiasto!
Finał Turniej ORLEN ORLIK BASKET CUP BY JEREMI SOCHAN – 12-14.06.2026 Trójmiasto