Szkolny Związek Sportowy

Twoja organizacja!

Rusza rejestracja lokalnych wydarzeń w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 2023

W środę 23 sierpnia 2023 r. o godzinie 12:00 rusza rejestracja lokalnych wydarzeń organizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. To niepowtarzalna okazja, by włączyć się w tę wyjątkową akcję, która odbędzie się już w dniach 23-30 września. Pierwszych 150 zarejestrowanych organizatorów wydarzeń otrzyma pakiet gadżetów promocyjnych.

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej, która ma na celu promowanie sportu i aktywności fizycznej w całej Europie pod hasłem #BeActive. Główna część wydarzeń odbywa się w całej Europie w dniach 23-30 września każdego roku, jednak projekt obejmuje działania podejmowane przez cały rok.

W spotkaniach organizowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz przez lokalne szkoły, przedszkola czy kluby sportowe co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy osób.

Dołącz do nich! Jeśli jesteś organizatorem wydarzenia sportowego lub zastanawiasz się, w jaki sposób można promować sport i aktywność fizyczną w swojej okolicy, przyłącz się do naszej ogólnoeuropejskiej akcji pod hasłem #BeActive.

Wystarczy, że zarejestrujesz swoje sportowe wydarzenie, które planujesz zorganizować w okresie 23-30 września 2023 roku. Akceptowane będą tylko zgłoszenia zawierające szczegółowy opis wydarzeń. Zgłoszenia niepełne będą odrzucane.

Oto, co należy zrobić, by być częścią Europejskiego Tygodnia Sportu 2023:

  1. Zaplanuj swoje własne wydarzenie sportowe w dniach 23-30 września 2023.
  2. Wejdź na stronę: http://www.etspolska.gov.pl, gdzie czeka na Ciebie formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go starannie, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej o Twoim niezwykłym wydarzeniu.
  3. Zorganizuj wydarzenie w dniach 23-30 września 2023 roku.

Niech tegoroczny Europejski Tydzień Sportu stanie się Twoją sportową przygodą, pełną zaangażowania, integracji i innowacyjności!

źródło: MSiT

Partnerzy

Skip to content