Szkolny Związek Sportowy

Twoja organizacja!

dolnośląskie: Super bieganie na Polanie

Było wszystko co trzeba do organizacji super zawodów narciarstwa biegowego: świetna grupa prawie 200 najmłodszych entuzjastów biegania na nartach, świetnie przygotowana trasa na Polanie Jakuszyckiej, wspaniała, słoneczna pogoda, doskonałe warunki do przygotowania w DCS i wielkie zaangażowanie organizatorów z MKS Karkonosze-Sporty Zimowe Jelenia Góra i z Dolnośląskiego Centrum Sportu.

Dzisiaj na Polanie Jakuszyckiej odbyły się finały Dolnośląskich Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Biegowym. I choć zawodnicy z Dolnego Śląska dopiero od kilku dni mogą potrenować na śniegu, a dla wielu były to pierwsze zawody w sezonie to ambicji i zaangażowania mogliby się uczyć od tych młodych zawodników ich starsi koledzy.

Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników i ich nauczycieli. 

Wielkie podziękowania dla naszych Przyjaciół; Mariusza Gawlika i jego załogi z Dolnośląskiego Centrum Sportu Polana Jakuszycka i Zbigniewa Stępnia i współpracowników z MKS i Dolnośląskiego Związku Narciarskiego . 

Dziękujemy także Ministerstwu Sportu i Turystyki i Samorządowi Województwa Dolnośląskiego za finansowe wsparcie Finału.

Tutaj wyniki indywidualne i drużynowe zawodów https://drive.google.com/file/d/1e1a0icDaVD4bydfjR0L2eFOabfbm08bS/view?usp=sharinghttps://drive.google.com/file/d/1VQmc74n04XG7JqO_SoSk3YTkkb5rd7T9/view?usp=sharing .

Zdjęcia znajdziecie na naszym profilu FB, zobaczcie jak nam się wspaniale biegało na Polanie Jakuszyckiej.

Partnerzy

Skip to content