Szkolny Związek Sportowy

Twoja organizacja!

XXVIII Sportowy Turnieju Miast i Gmin – 13-19.09.2022

Szanowni Państwo Wójtowie, Burmistrzowie, Prezydenci Miast,

Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich od ponad dwudziestu lat organizuje kolejne, ogólnopolskie edycje Sportowego Turnieju Miast i Gmin, przez ostatnie trzynaście lat rozgrywane w rozszerzonej formie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

W bieżącym roku, tak jak w dwóch ubiegłych latach, tradycyjny majowy termin przeprowadzenia imprezy został przesunięty na jesień w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego COVID-19.

Serdecznie zapraszamy Wasze Gminy i Miasta do wzięcia udziału w tegorocznym XXVIII Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2022, który zostanie rozegrany przy finansowym wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach XIV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w dniach 13 – 19 września br.

Na stronie internetowej (www.federacja.com.pl) zaproszenie z regulaminem tegorocznej edycji, formularz zgłoszenia, przykładowy wzór kalendarza imprez (do zamieszczenia na stronie internetowej miasta/gminy), formularze sprawozdań z przebiegu Turnieju oraz baner XXVIII STMiG.

Prosimy o umieszczanie we wszelkich Waszych anonsach i materiałach dotyczących Turnieju informacji o dofinansowaniu imprezy przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Na stronie internetowej Federacji zamieszczone jest również podsumowanie ubiegłorocznej edycji Turnieju.


Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich

Projekt dofinansowany przez:

Partnerzy

Skip to content