Szkolny Związek Sportowy

Twoja organizacja!

dolnośląskie: Rozpoczynamy wyzwania WYBIEGAJ DOBRY NAWYK

Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” zaprasza uczniów dolnośląskich szkół, ich rodziców i nauczycieli do udziału w sportowych Wyzwaniach. Część z Was, a łącznie ponad 1700 uczestników, bawiło się z nami w ubiegłym roku podczas Powerman Sport Duathlonu. W tym roku rozszerzamy tą propozycję, która przejęła nazwę  WYBIEGAJ DOBRY NAWYK.. W tym roku dzięki wsparciu finansowemu Województwa Dolnośląskiego i pomocy firmy DATA Sport zapraszamy na kolejne trzy Wyzwania, które realizowane będą w miesiącach maj – sierpień. 
Rozpoczynamy w maju Wyzwaniem biegowym, którego regulamin załączamy tutaj https://drive.google.com/file/d/1HvvXks2kb2QAC4T5j_NWO1nFXrorqB7U/view?usp=sharing ,
w czerwcu zaprosimy na Wyzwanie rowerowe, a w trakcie wakacji Wyzwanie duathlonowe. 
W porównaniu z ubiegłym rokiem zmiana; chcielibyśmy naszą zabawą uzyskać dodatkowy efekt – systematyczności treningów. Wiemy jak ciężko jest przekonać większość z nas do realizowania ich 2-3 razy w tygodniu. Dla tych, którzy mają z tym kłopot dodatkowa mobilizacja w postaci obowiązku realizacji dystansu biegowego (zależnego od kategorii wiekowej) w trakcie minimum 10 prób miesięcznie. Zapraszamy do naszej zabawy także rodziców; dla nich stworzyliśmy kategorię Rodzinną. Na razie możemy obiecać nagrody indywidualne, które losować będziemy wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą Wyzwanie, ale mamy nadzieję na przychylność Ministerstwa Sportu i Turystyki w konkursie, którego wyniki zostaną ogłoszone za kilka dni. Jeżeli otrzymamy dotację to będziemy mieli  dla najlepszych szkół i klas SUPER NIESPODZIANKĘ. 
Jak zwykle czekamy na zdjęcia i filmiki z realizacji Wyzwań przesyłane na szs@sport.wroclaw.pl.
Na Autora najciekawszego zdjęcia w każdym tygodniu czeka nagroda – koszulka sportowa  Namawiajcie Waszych kolegów, Waszych uczniów, Wasze dzieci, Waszych rodziców do wzięcia udziału w zabawie.

Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy

Skip to content